Umów wizytę telefonicznie! 24 266 89 06

A może by tak ślub?

Strona główna » A może by tak ślub?
A może by tak ślub? 2017-10-16T15:23:00+00:00

A może by tak ślub?

Profesjonaliści – amatorom

 

„A może by tak ślub”  – to nasz projekt artystyczny, realizowany pod patronatem magazynu Panna Młoda, periodyku poświęconego modzie ślubnej.

Prezentujemy tu efekty rocznej pracy całego zespołu pasjonatów. Co miesiąc w drodze konkursu skierowanego do przyszłych panien młodych wybieraliśmy jedną uczestniczkę i dla niej tworzyliśmy specjalną oprawę ślubną uwieńczoną sesją fotograficzną. Znajdziecie więc stylizacje klasyczne, awangardowe i nowoczesne. Kreatywność naszego zespołu ewoluowała wraz z rozwojem projektu. Była to praca niezwykła i pouczająca. Nam stylistom związanym z branżą ślubną dała możliwość zaprezentowania różnych, ciekawych rozwiązań, pokazania, że sesja ślubna to rodzaj spektaklu, opowieści, a niekiedy gry. Ale w tej historii my byliśmy jedynie statystami – główną rolę odgrywały przyszłe panny młode, które nie będąc nigdy wcześniej modelkami zaskakiwały nas swoim profesjonalnym podejściem do jakże trudnego zadania. Spędzaliśmy wspólnie tylko jeden dzień zdjęciowy, a pamiętamy każdy ich uśmiech do aparatu.

Od początku ten projekt kojarzył nam się z metaforą pociągu, do którego na poszczególnych stacjach będą wsiadać pasażerki, nasze bohaterki ślubnych stylizacji. Wraz z nimi ruszą w drogę eksperci od fryzur, stylizacji, fotografii. Niektórzy z nas pozostali w pociągu przez całą trasę, inni przejechali jedną lub kilka stacji. Wyruszyliśmy w  trasę poszukując i odkrywając piękne miejsca, które stały się tłem do fotografii. I tak podróżowaliśmy razem przez 12 miesięcy, aż dotarliśmy do stacji końcowej tego cyklu.

Mariola Lewandowska