Grudzień 2016

A może by tak Ślub?

KRÓLOWA ŚNIEGU

Gdy planowaliśmy sesję pod roboczym tytułem „ Królowa Śniegu” było zimno, ale śniegu niestety ani na lekarstwo. Na szczęście siły przyrody nam sprzyjają, toteż w nocy przed sesją spadło kilka centymetrów białego puchu. Wystarczająco, aby udały się zdjęcia w zimowej scenerii. Koń współpracował jak profesjonalny model, chociaż chwilami nie odmówił sobie poskubania cennych koronek sukni. Motywem przewodnim stylizacji była biel, która pojawia się zarówno we fryzurze mistrzowsko wykonanej przez Magdalenę Motykę, jak w makijażu, sukni i wiązance w postaci mufki. Zdjęcia powstały na terenie i we wnętrzach Hotelu Kawallo, położonego w środku lasu. Oj nie chciało się nam stamtąd odjeżdżać. Obiecaliśmy sobie, że wrócimy tam jeszcze, aby zrobić sesję w tamtejszym, wyjątkowo pięknym SPA.

Z CZARNĄ RĘKAWICZKĄ – AWANGARDA

Rozwiązania awangardowe w stylizacjach ślubnych są ryzykowne. Jeśli jednak wyważy się wszystkie elementy i zadba o ich spójność, można osiągnąć niepowtarzalny efekt. Tym razem główną rolę odegrała fryzura uzupełniona o długie, czarne rękawiczki, szarfę i czarną kolię. Florystki z Kwiaciarni Czag dołączyły wiązankę, która podkreśla styl sukni z Gali. Cała stylizacja jest spójna z charakterem Martyny, naszej Twarzy Grudnia: elegancka, wytworna, a jednocześnie bardzo nowoczesna.

GWIAZDKA

Ta stylizacja powstała specjalnie, aby cieszyć się czasem Świąt. Ciepło kominka, zapach świerku i blask świec to wymarzona sceneria dla wytwornej sukni, czerwieni kwiatów i wyjątkowej fryzury. Martyna, nasza grudniowa modelka, podobnie jak my, poczuła atmosferę tych wyjątkowych Świąt.

Twórcy sesji grudniowej

Suknia: Gala Suknie Ślubne

Stylizacja: Anna Wudarska z Centrum Ślubne Gala

Makijaż: Agnieszka Kurek z Salon Kosmetyczny Venus – Mariola Lewandowska

Fryzura: Magdalena Motyka

Kwiaty: CZAG Florist

Fotografia: Maria Kania Photography

Reportaż filmowy: Film wyjątkowy jak Wasza historia – Fanaa Studio

Do zdjęć pozowała: Martyna Czarnecka

Miejsce sesji: Hotel Kawallo w Studzieńcu niedaleko Płocka

Patronat medialny: Panna Młoda